"Raději holub v hrsti, než-li kára na střeše."

Září 2010

Tým Anvel vítězem OLDu

28. září 2010 v 13:18 | Červ |  Výsledky
Anvel Racing Team se letos pořádně obul do T&T Virtual RBR Old Championshipu a vzal ho jako pořádnou přípravu na další ročník Team rally. Spolu s naším týmem brali tento pohár vážně také Frontline Rally Team Czech Rally Fans RBR team či IF Motorsport. A jakže si vedl Anvel v této konkurenci?


Ve skupině WRC bojovali Laďa Barvík a netradičně Filip Červenka, který se snažil odreagovat od skupiny S2000. V týmech jim patřila bramborová pozice.

Skupinu N4 zastupoval Adam Barvík a Milan Šimčík. Adam vybojoval krásnou pátou pozici. V hodnocení týmů to stačilo opět na "bramboru".

Jan Hejtmánek se pral ve skupině S1600 o možnost svezení s Jaromírem Tarabusem, nakonec mu patřila krásná druhá pozice absolutně. Jako další bojovníci se v této skupině představili Luba Januška a Gába Michálek. V týmech tito borci obsadili skvélé druhé místo!

A8 zastupovali Jan Vaník a Martin Tureček. A v týmovém hodnocení se zasloužili o šestou pozici.

V A7 jsme viděli Honzu Klimeckého a Petra Šimčíka. A mezi týmo to byla opět šestá příčka.

Říká se to nejlepší na konec a takže ve skupině historických vozů H. Se stal Rendy Dohnal vítězem skupiny a záda mu kryl ze třetího místa Michal Vaňhara. A tato dvojice opanovala také hodnocení týmu a vítězstvím velmi pomohli týmu.A absolutně tyto výsledky daly po tvrdém souboji s Frontline Rally teamem TITUL V HODNOCENÍ TÝMŮ!!!

Nový web Anvel RBR Racing Teamu

27. září 2010 v 11:16 | Admin |  Novinky
Na tomto webu by měl v co nejbližší době fungovat web o šílencích jezdících Richard Burns Rally online za tým Anvel racing team. Přeci jen prozatimní výsledky si žádají prezentovat.