"Raději holub v hrsti, než-li kára na střeše."

3. GENERATION Rally – 1. etapa

17. října 2010 v 1:07 | Luba |  Novinky
Kolotoč Team Rally 2010 se nezastavuje a máme tu již 3. podnik, a to GENERATION Rally. Tato rally, s překrásnými podzimními texturami, se skládá z asfaltové první etapy (včetně náročné RZ Šumburk) a druhé - šotolinové části.

Pojďme si v krátkosti shrnout, jak se dařilo borcům ANVEL Racing Team v I. etapě. Na start se postavilo kompletní složení našeho mančaftu.


Kategorie WRC:

Laďa Barvík - figuruje po první etapě na krásném 10 místě. Jak uvedl, I. etapa byla náročná, ale nyní se už usilovně připravuje na etapu druhou, která rozhodne.

Renda Dohnal
- okupuje 12. pozici, a opět se ukázalo, že to nejlepší, co může Anvel nabídnout startuje v této "kubatuře". I zde budeme Rendovi držet palce, aby dovezl svůj C4 do cíle a s Laďou společně upevnili vedoucí pozici v kategorii WRC.

Kategorie S2000:

Filip Červenka - má našlápnuto k solidnímu výsledku, po I. etapě mu patří 10 pozice. Filipe, drž se, a hlavně neblázni.

Honza Klimecký - i ten drží krok s bodovanými pozicemi a momentálně drží 22 pozici. Oběma borcům přejeme pevné nervy i do II. etapy.

Gene HonzaKategorie N:

Milan Šimčík - tady nelze než smeknout, protože Milan drží výbornou 8 pozici. Jen tak dál Mílo. Ať jsou z toho na konci nějaké ty body!

Adam Barvík - bohužel očekávané ambice mladého závodníka ukončila havárie již v 1 RZ. Nu což, snad se příště zadaří. Adame, neboj, příště to vyjde.

Kategorie A8:

Petr Šimčík - Peťa drží bodovanou 20 pozici, pokud forma vydrží, a bude nějaký "odpad", body
zaručeně budou !

Honza Vaník - i tady štěstěna nepřála a Honzův Mitsubishi Lancer Evo 6 gr.A se poroučel do
vrakoviště již ve 2 RZ. Tady lze opakovat to samé co Adamovi - "příště".

S 1600:

Honza Hejtmánek - po vyrovnaném výkonu bez chyb Honza drží pěknou 13 pozici. Ve II. etapě se stačí vyvarovat chyb a i v "předohrabech" bude bodová žeň.

Michal Vaňhara - po nervydrásajícím průběhu TR spojeným s čekáním na udělený reset (po pádu při načítání Bissane 2) se Majkl vybičoval a drží se v závěsu na pěkném 17 místě.

Januška Luba (nenominován) - tady byl slibný začátek, který ovšem ukončila havárie na RZ 10 Šumburk, každopádně Luba drží i přes penalizaci poslední bodovanou pozici. Nezbývá než doufat, že někteří jezdci ještě odpadnou a budou z toho nějaké body (nebo spíše bod).

Závěrem zbývá popřát všem z ANVELu do II. etapy pevné nervy, dostatek klidu a taky ty vytoužené body.


I. etapu zhodnotil Luba Januška
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama