"Raději holub v hrsti, než-li kára na střeše."

Září 2011

Chyba v texturách

22. září 2011 v 0:12 | Admin
Prosíme všechny jezdce, aby před startem druhé etapy četli fórum. Vzhledem chybě v textuře by měl nastat problém při načítání RZ 21-Chirdonhead II. Je nutné použít záplatu.


Nový člen - Martin Kožíšek

20. září 2011 v 20:53 | Červ |  Tým
Před novou sezónou Team Rally přivítal Anvel racing team velmi silnou posilu, která strašívala na trati nejednoho soupeře o čemž svědčí i titul ve skupině S2000 v rámci Team rally 2008. Pokud zabrousíme ještě víc do historie, tak najdeme ve statistikách další zajímavé úspěchy a bezesporu je to opravdu cenná posila, která snad Anvel posune ještě výše v pořadí týmů. Martinovi jsme dali pár otázek na "přivítání".


1. ANVEL Rally 2011-preview

16. září 2011 v 16:00 | Červ
Již tento víkend odstartuje historicky první Anvel rally v rámci Team rally. I přes původní prognózy meteorologů na jezdce čekají opravdu záludné podmínky v prostředí přicházejícího podzimu. První etapa bude o to komplikovanější, že jednotlivé RZ jsou opravdu daleko od sebe, tudíž lze očekávat mezi jednotlivými RZtami odlišné podmínky, které spolu s předpovídaným děstěm pro první etapu může vyústit v pneumatikovou loterii. "Doufejme, že nebude tak škaredě, jak bývá například při Britské rally v MS," pousmál se manažer týmu Anvel a zároveň ředitel soutěže, Michal Vaňhara.

TR 2011 – KIZZ ME RALLY

16. září 2011 v 11:06 | Luba |  Novinky

Po třech měsících odpočinku se opět rozeřvaly virtuální motory nejznámějšího turnaje v komunitě českého plug-inu RBR, a sice již 5-tý ročník TEAM RALLY. Oproti loňské sezoně došlo ve startovním poli k jistým změnám; jezdci měnili týmové barvy, některé týmy zanikly a naopak nové vznikly.

Podrobné preview letošní sezony si můžete přečíst zde : http://www.ewrc.cz/ewrc/show.php?id=17653&title=team-rally-odstartoval-do-pate-sezony

Anvel vítězem OLDu 2011

15. září 2011 v 11:57 | Červ |  Výsledky
Po zprávě, že pořadatel nebude pokračovat v OLDu (i navzdory nabídce s pomocí) jsme se rozhodli uspořádat vlastní pohár nazvaný Anvel ODL Challange, který se skládal z pouhých 4 závodů a to zejména proto, aby se mohlo uskutečnit svezení výherců na shakedownu Barum Czech Rally Zlín.