"Raději holub v hrsti, než-li kára na střeše."

Nový člen - Martin Kožíšek

20. září 2011 v 20:53 | Červ |  Tým
Před novou sezónou Team Rally přivítal Anvel racing team velmi silnou posilu, která strašívala na trati nejednoho soupeře o čemž svědčí i titul ve skupině S2000 v rámci Team rally 2008. Pokud zabrousíme ještě víc do historie, tak najdeme ve statistikách další zajímavé úspěchy a bezesporu je to opravdu cenná posila, která snad Anvel posune ještě výše v pořadí týmů. Martinovi jsme dali pár otázek na "přivítání".1. Co tě vedlo k přestupu?
Už delší dobu mě k přestupu do Anvelu přemlouval můj bývalý kolega z Revo eTeamu Klatovy Renda Dohnal. A byl v tom tak neúnavný, že nakonec uspěl na začátku léta. Po dvou letech, kdy jsem odjel v TR jen minimum závodů, jsem hledal motivaci k odjetí opět kompletního ročníku. A tou motivací je závodění za nový tým, neboť v "Revu" už nezbyl žádný aktivní člen.2. Jaké máš ambice pro letošní sezónu TR?
Tyto otázky nemam rád:-). Vždycky říkám "počkáme a uvidíme". Posledních dvou ročníku jsem se prakticky neúčastnil a předtím jsem jezdil v kategorii S2000 a ani ten první závod, který se odjel, ještě úplně nenapoví o rozvržení sil. Takže je těžké odhadovat, jak na tom budu v porovnání s konkurencí. Další otázkou je, kolik budu mít času na RBR, protože mě čeká poměrně náročný rok. Ale kdyby mě někdo mučil a chěl po mně za každou cenu vyřknutí nějakého cíle, tak řeknu TOP5 v kategorii WRC.3. Jakých svých úspěchů si nejvíce ceníš?
Na stejnou úroveň řadím tři výsledky. Prvním úspěchem bylo 3.místo absolutně v MČR Rally 2005/2006, kde jsem jezdil za tým Subaru WRT. V roce 2006 jsem vyhrál kategorii "Soukromá WRC" v šampionátu RBRChamp, což bylo tehdy v podstatě Mistrovství světa. A poslední úspěch přišel při TR 2008, kde jsem vyhrál kategorii S2000 a spolu s kolegou Josefem Sedláčkem jsme pro "Revo" vybojovali i vítězství v týmovém hodnocení této kategorie. Celkově byl tým na výborném 3.místě.

Tak tedy nezbývá než popřát mnoho úspěchů Martinovi nejen na trati, ale i mimo ni.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama