"Raději holub v hrsti, než-li kára na střeše."

HSF rally 2011 (4. závod TR)

24. ledna 2012 v 14:14 | Červ |  Novinky
4. závodem Team rally byla šotolinová HSF rally, která zejména v první etapě, potrápila jezdce vlhkým povrchem. Jezdcům Anvelu zřejmě tento povrch a závod svědčí a získali zde rekordní počet bodů - 278 a deklasovali tak ostatní týmy. Se SR dorazil do cíle pouze jeden jezdec Anvelu a to Filip Červenka.


WRC

Mezi nejvyšší kategorií se umístil René Dohnal na bramborové příčce a hned kousek za ním na 6. pozici najdeme Martina Kožíška.


N4

Ve skupině N4 po tvrdé souboji zvítězil Adam Barvík. A záda mu kryl na 14. pozici Milan Šimčík.


S2000

V S2000 to bylo slabší. Honza Klimecký odvedl svou práci dobře a skončil na 13. pozici, ale Filip Červenka doplatil v první etapě na nevyježděnost a odpadl pro chybu hry, které se však mohl vyvarovat opatrnější jízdou a tak přispěl jen několika málo body.

A8

V A8 byla situace podobná té z N4. Vladimír Barvík napodobil svého syna a připsal si vítězství a to i s náskokem téměř minuty. Záda mu kryl por změnu bratr Milana, Petr Šimčík ze 17. pozice.


S1600

No a samozřejmě ani rychlíci v S1600 nezaostávali a Michal Vaňhara, jako správný manažer, ukázal jak se to dělá a získal skvělé 4. místo a hned za ním byl Honza Hejtmánek,


Tato soutež přesně ukázala, jak by to mělo vypadat a že současným jezdcům stačí pro výrazný úspěch hlavně dojet. Dobrá práce Anvele.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama