"Raději holub v hrsti, než-li kára na střeše."

IRIDIUM rally 2011 (6. závod TR)

24. ledna 2012 v 14:48 | Červ
S blížícími se Vánoci se na silnicích začal objevovat sníh a všelijaké variace vodního skupenství v závislosti na teplotě a několika dalších okolností. A tak se první etapa IRIDIUM rally odjela z větší části na sněhovém povrchu. Poté se ale již projevila mírná obleva a tak na trati byl převážně vlhký a nevyzpitatelný povrch.


WRC

Ve skupině WRC dojel Renda Dohnal na slušném pátém místě, ale jeho kolega, Martin Kožíšek, si tentokrát vybral slabší chvilku a i on doplatil na kombinaci úzkého mostu a zaseknutí auta o rantl.


S2000

Filip Červenka se na sněhu celkem trápil a několika chybama si zadělal na stíhací jízdu z nevýhodné pozice. Z 22. pozice se vytáhl až na 13. příčku, těsně před Honzu Klimeckého, který jel naopak celkem vyrovnaně celý závod.


N4

Adam Barvík opět s přehledem zvítězil ve své skupině a Milan Šimčík mu kryl záda 20. pozicí.


A8

Otec Adama, Vladimír Barvík svého syna nenapodobil jen o 8 vteřin a skončil tak na druhé pozici. Záda mu kryl Petr Šimčík, bratr Milana, z 19. pozice.


S1600

Velká patálie tentokrát postihla kluky v S1600. Oba skončili v SupeRally a Hejkal dokonce hned 2x po sobě.


Zajímavostí je, že i přes tyto všechny chyby tým získal 194 bodů, což ani zdaleka není nejhorší výsledek, takže jde vidět, že když tým funguje, tak se dají nahradit i výpadky dobrých jezdců.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama