"Raději holub v hrsti, než-li kára na střeše."

KCM rally 2011 (5. závod TR)

24. ledna 2012 v 14:29 | Červ |  Novinky
5. závod byl letos pořádán pod hlavičkou KCM, který pro jezdce připravil asfaltovou soutěž. Na té se již nedařilo jezdcům tak, jako na trati HSF, ale ani téměř 200 bodů není nakonec k zahození.


WRC

Ve WRC opět úřadovala silná dvojice Anvelu. René Dohnal tentokrát ukořistil skvělou bronzovou příčku a Martin Kožíšek se umístil opět na 6. místě.


N4

Adam Barvík navázal letos na úspěšnou loňskou sezónu a tentokrát vyjel "alespoň" výborné třetí místo. Milan Šimčík tentokrát z časových důvodů rally nedokončil.


S2000

Hoši v S2000 opět neoslnili. Přemotivovaný Honza Klimecký, kterému zpěvněný povrch svědčí, auto zahodil hned na první RZ. Filip Červenka byl po první etapě v TOP 10, ale ve druhé etapě chyboval a přišel o brzdy. I přes velkou snahu však až do cíle nedorazil, ale nikoliv kvůli brzdám. Filip sekci bez brzdy dokončil, za což jistě zaslouží uznání. Pak v další sekci ještě neměl vůz zcela v kondici, ale i tak dojel až do servisu, ale v poslední sekci experimentoval se setupem a možná i z nutnosti se soustředit víc na předchozí jízdu s poškozeným vozem neudržel vůz na trati. Filip přispěl jen pár body do týmové kasičky.


A8

Ani v této skupině nebyli jezdci úspěšní. Vladimír Barvík skončil v SR a to samé i Peťa Šimčík, takže opět bodů nebylo nazbyt.


S1600

Situci opět zachraňovali kluci v "hraboších". Honza Hejtmánek získal skvělou stříbrnou pozici a na vítězství mu chybělo pouhých 12 vteřin. Majkl dojel na páté pozici a mohou ho mrzet jen 2 vteřiny ztráty na čtvrtou příčku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama